ÖZEL NOT

BAŞLAMADAN ÖNCE

Şu anda tüm dünyayı saran ve toplumumuzu derinden etkileyen Coronavirus Covid-19 salgınından dolayı tüm yüzyüze derslerimizi ertelemiş bulunmaktayız.
ONLİNE olarak derslerimize devam etmekteyiz.İncelemeleri yaparken bunu göz önünde bulundurursanız çok seviniriz

ONLİNE KÖPEK EĞİTİMİ

İnternet üzerinden köpek insanının eğitmen tarafından yönlendirilerek köpeğine her şeyi bizzat kendisinin öğrettiği sistemdir.Normal eğitim sürecinde dahi eğitim köpekten çok insanıyla sürdüğü için bu sistem pozitif eğitimle birebir örtüşmektedir.

ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME

İtaat eğitimleri, davranış terapisi ve tuvalet eğitimi taleplerinizde, eğitime başlamadan önce, sizi ve köpeğinizi daha iyi tanımak, köpeğinizin yaşam alanını görmek ve karakterini gözlemlemek, eğitim programını oluşturabilmek için gereklidir. Bu görüşme sırasında size de pozitif eğitimle ve eğitim süreciyle ilgili detaylı bir bilgi aktarıldığı için kafanızdaki soru işaretleri ortadan kalkar. Ön görüşme için hiçbir ücret talep edilmez.

dAVRANIŞ tERAPİSİ

Öncelikle ‘davranış problemi nedir?’ sorusuna doğru cevaplar vermeliyiz. Çoğu zaman köpekler için normal olan bir davranış, insanlar için problemli olarak tanımlanır. Bazen de tam tersi, ciddi bir davranış bozukluğu sahipler tarafından normal karşılanır. Bu konuda bilinçli köpek sahipleri doğru gözlem ve tanıyla problem ortaya çıktığı an bir eğitmene başvurduğu takdirde terapi çok daha hızlı sonuç verecektir. Kemikleşmiş davranış sorunlarının çözümü daha uzun zaman alır. Davranış terapisi her durum için farklı sıklıkla uygulanır ve farklı sürelerde tamamlanır. Seanslar 1,5 saat olmak üzere köpeğin evinde, sahibiyle birlikte gerçekleştirilir. Süreç boyunca sahip-eğitmen işbirliği olumlu sonuçlar almak adına ciddi önem teşkil eder.

İTAAT EĞİTİMLERİ

İtaat eğitimleri, köpeğin ve sahibin evde ve dışarıda daha rahat bir yaşam sürmesi adına öğrenilmesi gereken belli başlı komutları içerir. Eğitim süreci her köpek için değişkenlik göstermekle birlikte ortalama olarak 2 ay sürer. Dersler köpeğin evinde ve sahibiyle birlikte işlenir. Haftada bir gün eğitmen eşliğinde 1,5 saat yeni bir komut üzerine çalışılır ve aileden diğer derse kadar bu komutu günlük tekrarlarla pekiştirmesi istenir. Eğitim sürecinde köpek evinden ve sahibinden ayrılmaz, psikolojik ya da fiziksel şiddete asla maruz kalmaz, pozitif ve bilimsel metotlarla gerçek bir öğrenme sağlanır.

TUVALET EĞİTİMİ

Tuvalet eğitimi köpeğin yaşına, alışkanlıklarına göre köpeğe özel olarak eğitmenin çizdiği bir program dahilinde uygulanır. Eğitim süresince sahipten bu programa uyması istenir. Köpeğin eve geldiği an itibariyle başlanan tuvalet eğitimi çok daha hızlı sonuçlanır. İstenilenin dışında bir tuvalet alışkanlığı geliştirmiş ve bunu kemikleştirmiş köpeklerde süreç her köpeğe göre farklılık göstermekle birlikte uzayabilir.

KÖPEK PANSİYONU

Köpeğiniz alışkın olduğu ev ortamında konaklıyor. Köpeğinizi pansiyona bırakmadan önce birlikte evimize misafir olup köpeğinizin bizi ve kalacağı yeri tanımasını istiyoruz. Konaklama için gelirken, köpeğinizin aşı karnesini getirmelisiniz. Aşılarında bir eksiklik olduğu takdirde, bulaşıcı bir hastalığı var ise pansiyonerimizi diğer köpeklerin sağlığını gözetmekle yükümlü olduğumuz için kabul edemiyoruz. Mamasını getirmenizi, mama öğünlerini saatleriyle birlikte bildirmenizi, varsa kullandığı ilacı getirmenizi, saatlerini ve dozunu bildirmenizi önemle rica ediyoruz. Bir oyuncağını, alışkın olduğu bir yatağı varsa yatağını, size ait, üzerinde kokunuzun olduğu bir eşyanızı da getirirseniz kendini daha güvende hissedecektir.

GOPATİGO PET NAKİL SERVİSİ

Taşımacılık sektörüne yıllarını vermiş uzman sürücümüz ve evcil hayvan nakli için tasarlanmış aracımızla şehirler arası ve şehir içi pet nakli konusunda da hizmetinizdeyiz.
Detayları öğrenmek için web sitemizi ziyaret ediniz.

ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN BİZE ULAŞIN

Beraber patili dostllarımız için en doğrusuna karar verelim